VE-J50-EY-F4
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 50W
Φύλλα δεδομένων: VE-J50-EY-F4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VE-J50-EY-F4
Αριθμός εξαρτήματος VE-J50-EY-F4 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4518 pcs Φύλλο δεδομένων VE-J50-EY-F4.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.86" W x 1.04" H (57.9mm x 47.2mm x 26.4mm)
Σειρά VE-J00™ Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Half Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OCP, SCP Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A