VE-24W-IX-B1
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5.5V 75W
Φύλλα δεδομένων: VE-24W-IX-B1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VE-24W-IX-B1
Αριθμός εξαρτήματος VE-24W-IX-B1 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5.5V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4143 pcs Φύλλο δεδομένων VE-24W-IX-B1.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5.5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 55V Τάση - Εισόδου (Max) 100V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Σειρά VE-200™ Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.5V 13.64A 55V - 100V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 13.64A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VE-24W-IW-S
VE-24W-IW-S
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5.5V 100W
Σε απόθεμα: 5709 pcs
Κατεβάστε: VE-24W-IW-S.pdf
RFQ
VE-24W-IY
VE-24W-IY
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5.5V 50W
Σε απόθεμα: 4465 pcs
Κατεβάστε: VE-24W-IY.pdf
RFQ
VE-24W-IX
VE-24W-IX