V72C36E150BF3
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 150W
Φύλλα δεδομένων: V72C36E150BF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72C36E150BF3
Αριθμός εξαρτήματος V72C36E150BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5853 pcs Φύλλο δεδομένων V72C36E150BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.9% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 43V - 110V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.17A Αριθμός μέρους βάσης V72C36E150
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72C36E150BG3
V72C36E150BG3
Σε απόθεμα: 5699 pcs
Κατεβάστε: V72C36E150BG3.pdf
RFQ
V72C36E150B2
V72C36E150B2
Σε απόθεμα: 5931 pcs
Κατεβάστε: V72C36E150B2.pdf
RFQ
V72C36E150B
V72C36E150B