V72C28C150BG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 150W
Φύλλα δεδομένων: V72C28C150BG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72C28C150BG
Αριθμός εξαρτήματος V72C28C150BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4910 pcs Φύλλο δεδομένων V72C28C150BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 86.2% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 43V - 110V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.36A Αριθμός μέρους βάσης V72C28C150
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72C28C150BG2
V72C28C150BG2
Σε απόθεμα: 4196 pcs
Κατεβάστε: V72C28C150BG2.pdf
RFQ
V72C28C150BF
V72C28C150BF
Σε απόθεμα: 4649 pcs
Κατεβάστε: V72C28C150BF.pdf
RFQ
V72C28C150BN
V72C28C150BN
Κατεβάστε: V72C28C150BN.pdf
V72C28C150BG3
V72C28C150BG3