V72B28E250BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 250W
Φύλλα δεδομένων: V72B28E250BS.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 609 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72B28E250BS
Αριθμός εξαρτήματος V72B28E250BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 609 pcs Φύλλο δεδομένων V72B28E250BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 72V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 88.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 43V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.93A Αριθμός μέρους βάσης V72B28E250
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72B28E250BN3
V72B28E250BN3
Σε απόθεμα: 5762 pcs
Κατεβάστε: V72B28E250BN3.pdf
RFQ
V72B28H250BF
V72B28H250BF
Σε απόθεμα: 4451 pcs
Κατεβάστε: V72B28H250BF.pdf
RFQ
V72B28E250BS2
V72B28E250BS2