V72B28E250BF3
VicorVicor
V72B28E250BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 250W
Φύλλα δεδομένων: V72B28E250BF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72B28E250BF3
Αριθμός εξαρτήματος V72B28E250BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5072 pcs Φύλλο δεδομένων V72B28E250BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 43V - 110V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.93A
Αριθμός μέρους βάσης V72B28E250 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72B28E250BG3
V72B28E250BG3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5767 pcs
Κατεβάστε: V72B28E250BG3.pdf
RFQ
V72B28E250B
V72B28E250B
Σε απόθεμα: 4687 pcs
Κατεβάστε: V72B28E250B.pdf
RFQ
V72B28E250BL2
V72B28E250BL2
Κατεβάστε: V72B28E250BL2.pdf
V72B28E250BF
V72B28E250BF