V72A3V3T264BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Φύλλα δεδομένων: V72A3V3T264BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72A3V3T264BS
Αριθμός εξαρτήματος V72A3V3T264BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 264W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4989 pcs Φύλλο δεδομένων V72A3V3T264BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 264W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 80.4%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 43V - 110V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A