V72A28T400BF
VicorVicor
V72A28T400BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 400W
Φύλλα δεδομένων: V72A28T400BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72A28T400BF
Αριθμός εξαρτήματος V72A28T400BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4806 pcs Φύλλο δεδομένων V72A28T400BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.4%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 14.28A 43V - 110V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 14.28A
Αριθμός μέρους βάσης V72A28T400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72A28T400B3
V72A28T400B3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 294 pcs
Κατεβάστε: V72A28T400B3.pdf
RFQ
V72A28T400BG3
V72A28T400BG3
Σε απόθεμα: 3989 pcs
Κατεβάστε: V72A28T400BG3.pdf
RFQ
V72A28T400BF3
V72A28T400BF3
Σε απόθεμα: 4566 pcs
Κατεβάστε: V72A28T400BF3.pdf
V72A28T400BL
V72A28T400BL
Σε απόθεμα: 291 pcs
Κατεβάστε: V72A28T400BL.pdf
V72A28T400B
V72A28T400B