V72A24C400BF
VicorVicor
V72A24C400BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 400W
Φύλλα δεδομένων: V72A24C400BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72A24C400BF
Αριθμός εξαρτήματος V72A24C400BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4875 pcs Φύλλο δεδομένων V72A24C400BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.9%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 16.67A 43V - 110V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.67A
Αριθμός μέρους βάσης V72A24C400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72A24C400BL
V72A24C400BL
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 367 pcs
Κατεβάστε: V72A24C400BL.pdf
RFQ
V72A24C400BG
V72A24C400BG
Σε απόθεμα: 372 pcs
Κατεβάστε: V72A24C400BG.pdf
RFQ
V72A24C400BF3
V72A24C400BF3
Σε απόθεμα: 350 pcs
Κατεβάστε: V72A24C400BF3.pdf
V72A24C400BF2
V72A24C400BF2