V72A15C400BF3
VicorVicor
V72A15C400BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 400W
Φύλλα δεδομένων: V72A15C400BF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72A15C400BF3
Αριθμός εξαρτήματος V72A15C400BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5738 pcs Φύλλο δεδομένων V72A15C400BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86.7%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 26.67A 43V - 110V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 26.67A