V48C8H100BG3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 8V 100W
Φύλλα δεδομένων: V48C8H100BG3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48C8H100BG3
Αριθμός εξαρτήματος V48C8H100BG3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 8V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5666 pcs Φύλλο δεδομένων V48C8H100BG3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 8V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.4% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A Αριθμός μέρους βάσης V48C8H100
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48C8H100BG2
V48C8H100BG2
Σε απόθεμα: 6013 pcs
Κατεβάστε: V48C8H100BG2.pdf
RFQ
V48C8H100BG
V48C8H100BG