V48C5E100BG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 100W
Φύλλα δεδομένων: V48C5E100BG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 742 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48C5E100BG
Αριθμός εξαρτήματος V48C5E100BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 742 pcs Φύλλο δεδομένων V48C5E100BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A
Αριθμός μέρους βάσης V48C5E100 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48C5E100BF3
V48C5E100BF3
Σε απόθεμα: 700 pcs
Κατεβάστε: V48C5E100BF3.pdf
RFQ
V48C5E100BF2
V48C5E100BF2
Σε απόθεμα: 5132 pcs
Κατεβάστε: V48C5E100BF2.pdf
RFQ
V48C5E100BG2
V48C5E100BG2
Σε απόθεμα: 4544 pcs
Κατεβάστε: V48C5E100BG2.pdf
V48C5E100B3
V48C5E100B3
Σε απόθεμα: 718 pcs
Κατεβάστε: V48C5E100B3.pdf
V48C5E100B
V48C5E100B