V48C3V3C75BN3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Φύλλα δεδομένων: V48C3V3C75BN3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48C3V3C75BN3
Αριθμός εξαρτήματος V48C3V3C75BN3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5841 pcs Φύλλο δεδομένων V48C3V3C75BN3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 81.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 22.7A Αριθμός μέρους βάσης V48C3V3C75
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48C3V3C75BG3
V48C3V3C75BG3
Σε απόθεμα: 733 pcs
Κατεβάστε: V48C3V3C75BG3.pdf
RFQ
V48C3V3C75BN
V48C3V3C75BN