V48C3V3C50BG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Φύλλα δεδομένων: V48C3V3C50BG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 570 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48C3V3C50BG
Αριθμός εξαρτήματος V48C3V3C50BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 570 pcs Φύλλο δεδομένων V48C3V3C50BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 79.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15.15A
Αριθμός μέρους βάσης V48C3V3C50 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48C3V3C50BF
V48C3V3C50BF
Σε απόθεμα: 4833 pcs
Κατεβάστε: V48C3V3C50BF.pdf
RFQ
V48C3V3C50BF3
V48C3V3C50BF3
Σε απόθεμα: 648 pcs
Κατεβάστε: V48C3V3C50BF3.pdf
RFQ
V48C3V3C50BG2
V48C3V3C50BG2
Σε απόθεμα: 4611 pcs
Κατεβάστε: V48C3V3C50BG2.pdf
V48C3V3C50B3
V48C3V3C50B3
Σε απόθεμα: 719 pcs
Κατεβάστε: V48C3V3C50B3.pdf
V48C3V3C50B
V48C3V3C50B
Κατεβάστε: V48C3V3C50B.pdf
V48C3V3C50BG3
V48C3V3C50BG3