V48C24E150BL3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 150W
Φύλλα δεδομένων: V48C24E150BL3.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 605 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48C24E150BL3
Αριθμός εξαρτήματος V48C24E150BL3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 605 pcs Φύλλο δεδομένων V48C24E150BL3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A
Αριθμός μέρους βάσης V48C24E150 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48C24E150BF3
V48C24E150BF3
Σε απόθεμα: 672 pcs
Κατεβάστε: V48C24E150BF3.pdf
RFQ
V48C24E150BG2
V48C24E150BG2
Σε απόθεμα: 722 pcs
Κατεβάστε: V48C24E150BG2.pdf
RFQ
V48C24E150BL
V48C24E150BL