V48C24C75BG2
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 75W
Φύλλα δεδομένων: V48C24C75BG2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 774 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48C24C75BG2
Αριθμός εξαρτήματος V48C24C75BG2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 774 pcs Φύλλο δεδομένων V48C24C75BG2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.3%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.13A