V48C12E75BN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 75W
Φύλλα δεδομένων: V48C12E75BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48C12E75BN
Αριθμός εξαρτήματος V48C12E75BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4765 pcs Φύλλο δεδομένων V48C12E75BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 85.8% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A Αριθμός μέρους βάσης V48C12E75
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48C12E75BS2
V48C12E75BS2
Σε απόθεμα: 613 pcs
Κατεβάστε: V48C12E75BS2.pdf
RFQ
V48C12E75BN2
V48C12E75BN2
Σε απόθεμα: 4070 pcs
Κατεβάστε: V48C12E75BN2.pdf
RFQ
V48C12E75BG3
V48C12E75BG3
Σε απόθεμα: 597 pcs
Κατεβάστε: V48C12E75BG3.pdf
V48C12E75BL2
V48C12E75BL2
Σε απόθεμα: 665 pcs
Κατεβάστε: V48C12E75BL2.pdf
V48C12E75BN3
V48C12E75BN3