V48B48E300BF
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 300W
Φύλλα δεδομένων: V48B48E300BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48B48E300BF
Αριθμός εξαρτήματος V48B48E300BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5758 pcs Φύλλο δεδομένων V48B48E300BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
V48B48E300B2
V48B48E300B2
Σε απόθεμα: 5888 pcs
Κατεβάστε: V48B48E300B2.pdf
RFQ
V48B48E250BS3
V48B48E250BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 48V 250W
Σε απόθεμα: 5714 pcs
Κατεβάστε: V48B48E250BS3.pdf
RFQ
V48B48E300B
V48B48E300B
Κατεβάστε: V48B48E300B.pdf
V48B48E300BG3
V48B48E300BG3
Κατεβάστε: V48B48E300BG3.pdf
V48B48E300BG
V48B48E300BG
Σε απόθεμα: 522 pcs
Κατεβάστε: V48B48E300BG.pdf
V48B48E300BF3
V48B48E300BF3
Κατεβάστε: V48B48E300BF3.pdf
V48B48E300BF2
V48B48E300BF2