V48B3V3E150BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Φύλλα δεδομένων: V48B3V3E150BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48B3V3E150BS
Αριθμός εξαρτήματος V48B3V3E150BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4696 pcs Φύλλο δεδομένων V48B3V3E150BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 45.45A
Αριθμός μέρους βάσης V48B3V3E150 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48B3V3E150BS2
V48B3V3E150BS2
Σε απόθεμα: 5761 pcs
Κατεβάστε: V48B3V3E150BS2.pdf
RFQ
V48B3V3E150BN
V48B3V3E150BN
Σε απόθεμα: 5366 pcs
Κατεβάστε: V48B3V3E150BN.pdf
RFQ
V48B3V3E150BS3
V48B3V3E150BS3