V48B36E250BL3
VicorVicor
V48B36E250BL3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 250W
Φύλλα δεδομένων: V48B36E250BL3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48B36E250BL3
Αριθμός εξαρτήματος V48B36E250BL3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5689 pcs Φύλλο δεδομένων V48B36E250BL3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.3%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.94A