V48B2E100BG
VicorVicor
V48B2E100BG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 2V 100W
Φύλλα δεδομένων: V48B2E100BG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48B2E100BG
Αριθμός εξαρτήματος V48B2E100BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5482 pcs Φύλλο δεδομένων V48B2E100BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 2V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 75.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A
Αριθμός μέρους βάσης V48B2E100 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48B2E100BG3
V48B2E100BG3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5196 pcs
Κατεβάστε: V48B2E100BG3.pdf
RFQ
V48B2E100BN
V48B2E100BN
Σε απόθεμα: 5169 pcs
Κατεβάστε: V48B2E100BN.pdf
RFQ
V48B2E100B
V48B2E100B
Κατεβάστε: V48B2E100B.pdf
V48B2E100BG2
V48B2E100BG2