V48B12E250BF3
VicorVicor
V48B12E250BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 250W
Φύλλα δεδομένων: V48B12E250BF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48B12E250BF3
Αριθμός εξαρτήματος V48B12E250BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4088 pcs Φύλλο δεδομένων V48B12E250BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20.83A
Αριθμός μέρους βάσης V48B12E250 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48B12E250B2
V48B12E250B2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4432 pcs
Κατεβάστε: V48B12E250B2.pdf
RFQ
V48B12E250BG2
V48B12E250BG2
Σε απόθεμα: 528 pcs
Κατεβάστε: V48B12E250BG2.pdf
RFQ
V48B12E250BF
V48B12E250BF
Σε απόθεμα: 643 pcs
Κατεβάστε: V48B12E250BF.pdf
V48B12E250B
V48B12E250B