V48A48E500B2
VicorVicor
V48A48E500B2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 500W
Φύλλα δεδομένων: V48A48E500B2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A48E500B2
Αριθμός εξαρτήματος V48A48E500B2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5775 pcs Φύλλο δεδομένων V48A48E500B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.7%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 10.42A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.42A