V48A3V3M264BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Φύλλα δεδομένων: V48A3V3M264BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A3V3M264BS
Αριθμός εξαρτήματος V48A3V3M264BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 264W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5562 pcs Φύλλο δεδομένων V48A3V3M264BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 264W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 80.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A
Αριθμός μέρους βάσης V48A3V3M264 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48A3V3T264B3
V48A3V3T264B3
Σε απόθεμα: 379 pcs
Κατεβάστε: V48A3V3T264B3.pdf
RFQ
V48A3V3M264BS3
V48A3V3M264BS3
Σε απόθεμα: 5534 pcs
Κατεβάστε: V48A3V3M264BS3.pdf
RFQ
V48A3V3M264BN2
V48A3V3M264BN2
Σε απόθεμα: 5844 pcs
Κατεβάστε: V48A3V3M264BN2.pdf
V48A3V3M264BS2
V48A3V3M264BS2