V48A3V3M264BF
VicorVicor
V48A3V3M264BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Φύλλα δεδομένων: V48A3V3M264BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A3V3M264BF
Αριθμός εξαρτήματος V48A3V3M264BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 264W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4281 pcs Φύλλο δεδομένων V48A3V3M264BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 264W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 80.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A
Αριθμός μέρους βάσης V48A3V3M264 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48A3V3M264B2
V48A3V3M264B2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 3977 pcs
Κατεβάστε: V48A3V3M264B2.pdf
RFQ
V48A3V3M264BG2
V48A3V3M264BG2
Σε απόθεμα: 167 pcs
Κατεβάστε: V48A3V3M264BG2.pdf
RFQ
V48A3V3M264BF3
V48A3V3M264BF3
Σε απόθεμα: 4515 pcs
Κατεβάστε: V48A3V3M264BF3.pdf
V48A3V3M264BG3
V48A3V3M264BG3
Κατεβάστε: V48A3V3M264BG3.pdf
V48A3V3M264BG
V48A3V3M264BG
Κατεβάστε: V48A3V3M264BG.pdf
V48A3V3M264B
V48A3V3M264B
Κατεβάστε: V48A3V3M264B.pdf
V48A3V3M264BF2
V48A3V3M264BF2