V48A15H500B
VicorVicor
V48A15H500B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 500W
Φύλλα δεδομένων: V48A15H500B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A15H500B
Αριθμός εξαρτήματος V48A15H500B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4758 pcs Φύλλο δεδομένων V48A15H500B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33.33A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33.33A
Αριθμός μέρους βάσης V48A15H500 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48A15E500BS
V48A15E500BS
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5256 pcs
Κατεβάστε: V48A15E500BS.pdf
RFQ
V48A15H500B3
V48A15H500B3