V375C8C100BG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 8V 100W
Φύλλα δεδομένων: V375C8C100BG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 656 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375C8C100BG
Αριθμός εξαρτήματος V375C8C100BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 8V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 656 pcs Φύλλο δεδομένων V375C8C100BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 8V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 82.2%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A
Αριθμός μέρους βάσης V375C8C100 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375C8C100BL
V375C8C100BL
Σε απόθεμα: 653 pcs
Κατεβάστε: V375C8C100BL.pdf
RFQ
V375C8C100BF3
V375C8C100BF3
Σε απόθεμα: 665 pcs
Κατεβάστε: V375C8C100BF3.pdf
RFQ
V375C8C100B
V375C8C100B
Σε απόθεμα: 4675 pcs
Κατεβάστε: V375C8C100B.pdf
V375C8C100BG3
V375C8C100BG3