V375C3V3C75BN2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Φύλλα δεδομένων: V375C3V3C75BN2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V375C3V3C75BN2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6034 pcs Φύλλο δεδομένων V375C3V3C75BN2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 250V - 425V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 22.7A Αριθμός μέρους βάσης V375C3V3C75
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375C3V3C75BG2
V375C3V3C75BG2
Κατασκευαστές: Vicor Corporation
Περιγραφή: CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W
Σε απόθεμα: 819 pcs
Κατεβάστε: V375C3V3C75BG2.pdf
RFQ
V375C3V3C75BS
V375C3V3C75BS
Σε απόθεμα: 5927 pcs
Κατεβάστε: V375C3V3C75BS.pdf
RFQ
V375C3V3C75BN
V375C3V3C75BN