V375C2E50BG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 2V 50W
Φύλλα δεδομένων: V375C2E50BG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375C2E50BG
Αριθμός εξαρτήματος V375C2E50BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4165 pcs Φύλλο δεδομένων V375C2E50BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 2V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 73.9% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 250V - 425V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A Αριθμός μέρους βάσης V375C2E50
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375C2E50B2
V375C2E50B2
Σε απόθεμα: 4411 pcs
Κατεβάστε: V375C2E50B2.pdf
RFQ
V375C2E50B
V375C2E50B