V375C28E75BN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 75W
Φύλλα δεδομένων: V375C28E75BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375C28E75BN
Αριθμός εξαρτήματος V375C28E75BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4870 pcs Φύλλο δεδομένων V375C28E75BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 84.6% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 250V - 425V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.68A Αριθμός μέρους βάσης V375C28E75
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375C28E75BL
V375C28E75BL
Σε απόθεμα: 662 pcs
Κατεβάστε: V375C28E75BL.pdf
RFQ
V375C28H150B
V375C28H150B
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 28V 150W
Σε απόθεμα: 358 pcs
Κατεβάστε: V375C28H150B.pdf
RFQ
V375C28E75BN3
V375C28E75BN3