V375B8C200BG2
VicorVicor
V375B8C200BG2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 8V 200W
Φύλλα δεδομένων: V375B8C200BG2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375B8C200BG2
Αριθμός εξαρτήματος V375B8C200BG2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 8V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5975 pcs Φύλλο δεδομένων V375B8C200BG2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 8V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 84.2%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A
Αριθμός μέρους βάσης V375B8C200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375B8C200BF
V375B8C200BF
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5945 pcs
Κατεβάστε: V375B8C200BF.pdf
RFQ
V375B8C200BL
V375B8C200BL
Σε απόθεμα: 565 pcs
Κατεβάστε: V375B8C200BL.pdf
RFQ
V375B8C200BG
V375B8C200BG