V375B12M200BG2
VicorVicor
V375B12M200BG2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 200W
Φύλλα δεδομένων: V375B12M200BG2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V375B12M200BG2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4673 pcs Φύλλο δεδομένων V375B12M200BG2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 85.4%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.67A
Αριθμός μέρους βάσης V375B12M200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375B12M200BL3
V375B12M200BL3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5327 pcs
Κατεβάστε: V375B12M200BL3.pdf
RFQ
V375B12M200BG
V375B12M200BG