V375A8M300BS3
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 8V 300W
Φύλλα δεδομένων: V375A8M300BS3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A8M300BS3
Αριθμός εξαρτήματος V375A8M300BS3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 8V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5986 pcs Φύλλο δεδομένων V375A8M300BS3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 8V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 83.1%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 37.5A
Αριθμός μέρους βάσης V375A8M300 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A8M400BF2
V375A8M400BF2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 8V 400W
Σε απόθεμα: 5489 pcs
Κατεβάστε: V375A8M400BF2.pdf
RFQ
V375A8M300BN3
V375A8M300BN3
Σε απόθεμα: 5853 pcs
Κατεβάστε: V375A8M300BN3.pdf
RFQ
V375A8M300BS
V375A8M300BS