V375A5E300B
VicorVicor
V375A5E300B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 300W
Φύλλα δεδομένων: V375A5E300B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A5E300B
Αριθμός εξαρτήματος V375A5E300B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5446 pcs Φύλλο δεδομένων V375A5E300B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 83.3%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A
Αριθμός μέρους βάσης V375A5E300 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A5E300B2
V375A5E300B2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4656 pcs
Κατεβάστε: V375A5E300B2.pdf
RFQ
V375A5E300BF
V375A5E300BF
Σε απόθεμα: 4787 pcs
Κατεβάστε: V375A5E300BF.pdf
RFQ
V375A5E300BG
V375A5E300BG
Σε απόθεμα: 401 pcs
Κατεβάστε: V375A5E300BG.pdf
V375A5C400BN
V375A5C400BN
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V 400W
Σε απόθεμα: 385 pcs
Κατεβάστε: V375A5C400BN.pdf
V375A5E300BF2
V375A5E300BF2
Κατεβάστε: V375A5E300BF2.pdf
V375A5E300BF3
V375A5E300BF3