V375A54H600BF3
VicorVicor
V375A54H600BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 54V 600W
Φύλλα δεδομένων: V375A54H600BF3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V375A54H600BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 54V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4862 pcs Φύλλο δεδομένων V375A54H600BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 54V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 54V 11.11A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 11.11A
Αριθμός μέρους βάσης V375A54H600 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A54H600B
V375A54H600B
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5287 pcs
Κατεβάστε: V375A54H600B.pdf
RFQ
V375A54H600BG3
V375A54H600BG3
Σε απόθεμα: 5101 pcs
Κατεβάστε: V375A54H600BG3.pdf
RFQ
V375A54H600BG2
V375A54H600BG2
Κατεβάστε: V375A54H600BG2.pdf
V375A54H600BF
V375A54H600BF