V375A48H400BL
VicorVicor
V375A48H400BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 400W
Φύλλα δεδομένων: V375A48H400BL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A48H400BL
Αριθμός εξαρτήματος V375A48H400BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5071 pcs Φύλλο δεδομένων V375A48H400BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.3%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A
Αριθμός μέρους βάσης V375A48H400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A48H400BN3
V375A48H400BN3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4058 pcs
Κατεβάστε: V375A48H400BN3.pdf
RFQ
V375A48H400BL3
V375A48H400BL3
Σε απόθεμα: 5213 pcs
Κατεβάστε: V375A48H400BL3.pdf
RFQ
V375A48H400BN2
V375A48H400BN2
Κατεβάστε: V375A48H400BN2.pdf
V375A48H400BG
V375A48H400BG
Σε απόθεμα: 214 pcs
Κατεβάστε: V375A48H400BG.pdf
V375A48H400BL2
V375A48H400BL2