V375A3V3H200B
VicorVicor
V375A3V3H200B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Φύλλα δεδομένων: V375A3V3H200B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A3V3H200B
Αριθμός εξαρτήματος V375A3V3H200B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4220 pcs Φύλλο δεδομένων V375A3V3H200B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 78.9%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60.6A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60.6A
Αριθμός μέρους βάσης V375A3V3H200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A3V3E264BS2
V375A3V3E264BS2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Σε απόθεμα: 5101 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3E264BS2.pdf
RFQ
V375A3V3H200BG
V375A3V3H200BG
Σε απόθεμα: 5074 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3H200BG.pdf
RFQ
V375A3V3H200B2
V375A3V3H200B2
Σε απόθεμα: 276 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3H200B2.pdf
V375A3V3H200BF3
V375A3V3H200BF3
Κατεβάστε: V375A3V3H200BF3.pdf
V375A3V3E264BS
V375A3V3E264BS
Κατεβάστε: V375A3V3E264BS.pdf
V375A3V3H200B3
V375A3V3H200B3
Κατεβάστε: V375A3V3H200B3.pdf
V375A3V3E264BN
V375A3V3E264BN
Κατεβάστε: V375A3V3E264BN.pdf
V375A3V3H200BF2
V375A3V3H200BF2