V375A3V3E264B2
VicorVicor
V375A3V3E264B2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Φύλλα δεδομένων: V375A3V3E264B2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V375A3V3E264B2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 264W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4888 pcs Φύλλο δεδομένων V375A3V3E264B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 264W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 81.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A
Αριθμός μέρους βάσης V375A3V3E264 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A3V3E200BS3
V375A3V3E200BS3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Σε απόθεμα: 5913 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3E200BS3.pdf
RFQ
V375A3V3E264B
V375A3V3E264B