V375A36T500BF
VicorVicor
V375A36T500BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 500W
Φύλλα δεδομένων: V375A36T500BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A36T500BF
Αριθμός εξαρτήματος V375A36T500BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5735 pcs Φύλλο δεδομένων V375A36T500BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 13.89A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 13.89A
Αριθμός μέρους βάσης V375A36T500 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A36T500BF2
V375A36T500BF2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4108 pcs
Κατεβάστε: V375A36T500BF2.pdf
RFQ
V375A36T500B3
V375A36T500B3
Σε απόθεμα: 5734 pcs
Κατεβάστε: V375A36T500B3.pdf
RFQ
V375A36T500BF3
V375A36T500BF3
Κατεβάστε: V375A36T500BF3.pdf
V375A36T400BS
V375A36T400BS
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 36V 400W
Κατεβάστε: V375A36T400BS.pdf
V375A36T500B
V375A36T500B