V375A36T400BF
VicorVicor
V375A36T400BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 400W
Φύλλα δεδομένων: V375A36T400BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A36T400BF
Αριθμός εξαρτήματος V375A36T400BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4293 pcs Φύλλο δεδομένων V375A36T400BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 11.11A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 11.11A
Αριθμός μέρους βάσης V375A36T400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A36T400BG3
V375A36T400BG3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5094 pcs
Κατεβάστε: V375A36T400BG3.pdf
RFQ
V375A36T400B2
V375A36T400B2
Σε απόθεμα: 4990 pcs
Κατεβάστε: V375A36T400B2.pdf
RFQ
V375A36T400BF2
V375A36T400BF2
Κατεβάστε: V375A36T400BF2.pdf
V375A36M600BS2
V375A36M600BS2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 36V 600W
Κατεβάστε: V375A36M600BS2.pdf
V375A36T400B
V375A36T400B
Κατεβάστε: V375A36T400B.pdf
V375A36T400BG2
V375A36T400BG2
Κατεβάστε: V375A36T400BG2.pdf
V375A36T400BF3
V375A36T400BF3