V375A28E600BL3
VicorVicor
V375A28E600BL3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 600W
Φύλλα δεδομένων: V375A28E600BL3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V375A28E600BL3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5074 pcs Φύλλο δεδομένων V375A28E600BL3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 21.43A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 21.43A
Αριθμός μέρους βάσης V375A28E600 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A28E600BF3
V375A28E600BF3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4125 pcs
Κατεβάστε: V375A28E600BF3.pdf
RFQ
V375A28E600BN3
V375A28E600BN3
Σε απόθεμα: 358 pcs
Κατεβάστε: V375A28E600BN3.pdf
RFQ
V375A28E600BL
V375A28E600BL