V375A24H600BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 600W
Φύλλα δεδομένων: V375A24H600BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A24H600BS
Αριθμός εξαρτήματος V375A24H600BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4419 pcs Φύλλο δεδομένων V375A24H600BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 25A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A
Αριθμός μέρους βάσης V375A24H600 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A24H600BL
V375A24H600BL
Σε απόθεμα: 166 pcs
Κατεβάστε: V375A24H600BL.pdf
RFQ
V375A24M400B3
V375A24M400B3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 400W
Σε απόθεμα: 4051 pcs
Κατεβάστε: V375A24M400B3.pdf
RFQ
V375A24H600BS2
V375A24H600BS2
Σε απόθεμα: 169 pcs
Κατεβάστε: V375A24H600BS2.pdf
V375A24M400BF
V375A24M400BF
Σε απόθεμα: 4586 pcs
Κατεβάστε: V375A24M400BF.pdf
V375A24M400B
V375A24M400B
Κατεβάστε: V375A24M400B.pdf
V375A24H600BS3
V375A24H600BS3