V375A12M400BN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 400W
Φύλλα δεδομένων: V375A12M400BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A12M400BN
Αριθμός εξαρτήματος V375A12M400BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6003 pcs Φύλλο δεδομένων V375A12M400BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33.33A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33.33A
Αριθμός μέρους βάσης V375A12M400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A12M400BN2
V375A12M400BN2
Σε απόθεμα: 4668 pcs
Κατεβάστε: V375A12M400BN2.pdf
RFQ
V375A12M400BL
V375A12M400BL
Σε απόθεμα: 141 pcs
Κατεβάστε: V375A12M400BL.pdf
RFQ
V375A12M400BN3
V375A12M400BN3