V300C5M50BG3
VicorVicor
V300C5M50BG3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 50W
Φύλλα δεδομένων: V300C5M50BG3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300C5M50BG3
Αριθμός εξαρτήματος V300C5M50BG3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4598 pcs Φύλλο δεδομένων V300C5M50BG3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180V Τάση - Εισόδου (Max) 375V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A Αριθμός μέρους βάσης V300C5M50
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300C5M50BL3
V300C5M50BL3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 362 pcs
Κατεβάστε: V300C5M50BL3.pdf
RFQ
V300C5M50BG
V300C5M50BG