V300C3V3H50BS
VicorVicor
V300C3V3H50BS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Φύλλα δεδομένων: V300C3V3H50BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300C3V3H50BS
Αριθμός εξαρτήματος V300C3V3H50BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5253 pcs Φύλλο δεδομένων V300C3V3H50BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180V Τάση - Εισόδου (Max) 375V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 77.7% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 180V - 375V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15.15A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300C3V3H75B3
V300C3V3H75B3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Σε απόθεμα: 459 pcs
Κατεβάστε: V300C3V3H75B3.pdf
RFQ
V300C3V3H50BN
V300C3V3H50BN
Σε απόθεμα: 514 pcs
Κατεβάστε: V300C3V3H50BN.pdf
RFQ
V300C3V3H50BS3
V300C3V3H50BS3
Σε απόθεμα: 4285 pcs
Κατεβάστε: V300C3V3H50BS3.pdf
V300C3V3H50BL2
V300C3V3H50BL2
Σε απόθεμα: 529 pcs
Κατεβάστε: V300C3V3H50BL2.pdf
V300C3V3H50BS2
V300C3V3H50BS2