V300C36E75B
VicorVicor
V300C36E75B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 75W
Φύλλα δεδομένων: V300C36E75B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300C36E75B
Αριθμός εξαρτήματος V300C36E75B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4695 pcs Φύλλο δεδομένων V300C36E75B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180V Τάση - Εισόδου (Max) 375V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 85.6% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.08A 180V - 375V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.08A Αριθμός μέρους βάσης V300C36E75
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300C36E150BN2
V300C36E150BN2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 36V 150W
Σε απόθεμα: 4695 pcs
Κατεβάστε: V300C36E150BN2.pdf
RFQ
V300C36E75BG
V300C36E75BG
Σε απόθεμα: 557 pcs
Κατεβάστε: V300C36E75BG.pdf
RFQ
V300C36E150BN3
V300C36E150BN3
Σε απόθεμα: 5775 pcs
Κατεβάστε: V300C36E150BN3.pdf
V300C36E75BF
V300C36E75BF
Κατεβάστε: V300C36E75BF.pdf
V300C36E150BS
V300C36E150BS
Σε απόθεμα: 602 pcs
Κατεβάστε: V300C36E150BS.pdf
V300C36E150BS2
V300C36E150BS2
Κατεβάστε: V300C36E150BS2.pdf
V300C36E75BF2
V300C36E75BF2
Κατεβάστε: V300C36E75BF2.pdf
V300C36E150BN
V300C36E150BN
Κατεβάστε: V300C36E150BN.pdf
V300C36E150BS3
V300C36E150BS3
Κατεβάστε: V300C36E150BS3.pdf
V300C36E75BF3
V300C36E75BF3
Κατεβάστε: V300C36E75BF3.pdf
V300C36E75B2
V300C36E75B2
Κατεβάστε: V300C36E75B2.pdf
V300C36E75B3
V300C36E75B3
Κατεβάστε: V300C36E75B3.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών