V300C24E150BF3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
Φύλλα δεδομένων: V300C24E150BF3.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 701 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 701 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V300C24E150BF3 Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 701 pcs Φύλλο δεδομένων V300C24E150BF3.pdf
Τάσης - Εργασίας 150W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 24V
Τάση - Εισόδου (Max) 375V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 180V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Σειρά MICRO Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Quarter Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V300C24E150BF3
κανονισμός γραμμή 86.5% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 6.25A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 180V - 375V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300C24E150BG3
V300C24E150BG3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 150W
Σε απόθεμα: 724 pcs
Κατεβάστε: V300C24E150BG3.pdf
RFQ
V300C24E150B2
V300C24E150B2
Σε απόθεμα: 5384 pcs
Κατεβάστε: V300C24E150B2.pdf
RFQ
V300C24E150B
V300C24E150B