V300C15C75BN
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W
Φύλλα δεδομένων: V300C15C75BN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 795 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300C15C75BN
Αριθμός εξαρτήματος V300C15C75BN Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 795 pcs Φύλλο δεδομένων V300C15C75BN.pdf
Τάσης - Εργασίας 75W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 15V
Τάση - Εισόδου (Max) 375V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 180V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Quarter Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V300C15C75BN
κανονισμός γραμμή 85.2% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 5A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 180V - 375V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)