V300B3V3C100BL
VicorVicor
V300B3V3C100BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Φύλλα δεδομένων: V300B3V3C100BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 537 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 537 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V300B3V3C100BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 537 pcs Φύλλο δεδομένων V300B3V3C100BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180V Τάση - Εισόδου (Max) 375V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Αλλα ονόματα 1102-1339
V300B3V3C100BL-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 80.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 180V - 375V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30.3A