V300B28H250B2
VicorVicor
V300B28H250B2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 250W
Φύλλα δεδομένων: V300B28H250B2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300B28H250B2
Αριθμός εξαρτήματος V300B28H250B2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5269 pcs Φύλλο δεδομένων V300B28H250B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180V Τάση - Εισόδου (Max) 375V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 180V - 375V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.93A
Αριθμός μέρους βάσης V300B28H250 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300B28H150BS3
V300B28H150BS3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 28V 150W
Σε απόθεμα: 4552 pcs
Κατεβάστε: V300B28H150BS3.pdf
RFQ
V300B28H250B3
V300B28H250B3
Σε απόθεμα: 278 pcs
Κατεβάστε: V300B28H250B3.pdf
RFQ
V300B28H250B
V300B28H250B